Generator pe benzină Wokin 791280, 8 kW
cod produs
839604
Tip pornire
Demaror, electric
Volumul motorului
460 cm³
Putere nominală
7.5 kW
Putere maxima
8 kW
Autonomie
9 ч h
Garanție
12 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Wokin |
| Tip | Generator pe benzină |
| Tip pornire | Demaror, electric |
| Tip motor | 4 timpi |
| Volumul motorului | 460 cm³ |
| Putere nominală | 7.5 kW |
| Putere maxima | 8 kW |
| Autonomie | 9 ч h |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 27 l |
| Combustibil | Benzină fără plumb |
| Frecvență de lucru | 50 Hz |
Dimensiuni și Greutate
| Greutatea | 86.25 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
19 450
lei
1 110
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |