Robinet electric Waltz EFW-323, 3000 W
cod produs
839571
Tip element de incalzire
Oțel inox 304 alimentar
Putere
3000 W
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Waltz |
| Model | EFW-323 |
| Tip încălzitor de apă | Robinet electric |
| Tip element de incalzire | Oțel inox 304 alimentar |
Performanță și energie
| Putere | 3000 W |
| Tensiune rețea | 220 V |
| Frecvență nominală | 50 Hz |
| Încălzirea apei | 5 secunde |
Siguranță
| Presiune maxima de lucru | 0,04-0,6 bar |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
545
lei
31
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |