Ferăstrău cu lanț pe benzină Stiga SP 466
cod produs
839040
Volumul cilindrului
45.8 cm3
Putere
2.72 L.sec
Lungime lamă
38 cm
Garanție
12 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Stiga |
| Alimentare | pe benzină |
| Tipul motorului | 2 timpi |
| Volumul cilindrului | 45.8 cm3 |
| Putere | 2.72 L.sec |
| Viteză | 12500 min-1 |
| Lungime lamă | 38 cm |
| Pas lanț / Număr dinți | 0.325 / 64 |
| Volumul rezervorului de ulei | 260 ml |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 470 ml |
| Nivelul de zgomot | 114 dB |
| Tip pornire | La sfoara |
| Racirea motorului | Cu aer |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
6 980
lei
400
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |