Ferăstrău cu lanț pe benzină Technoworker DB5802 PRO
cod produs
839038
Volumul cilindrului
58 cm3
Putere
4.1 L.sec
Lungime lamă
45 cm
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Technoworker |
| Alimentare | pe benzină |
| Tipul motorului | 2 timpi |
| Volumul cilindrului | 58 cm3 |
| Putere | 4.1 L.sec |
| Lungime lamă | 45 cm |
| Pas lanț / Număr dinți | 0.325 / 72 |
| Volumul rezervorului de ulei | 250 ml |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 550 ml |
| Combustibil | 25 ml ulei/ litru de benzină |
| Nivelul de zgomot | 114 dB |
| Tip pornire | La sfoara |
| Racirea motorului | Cu aer |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 595
lei
91
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |