Ventilator Ardes STEELO 40PN Negru (50 W)
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Ardes |
| Model | STEELO 40PN |
| Culoare | Negru |
| Tip ventilator | De podea |
| Putere | 50 W |
| Diametrul ventilatorului | 40 cm |
| Metoda de instalare | Ventilator de podea |
| Materialul carcasei | plastic |
Caracteristici
| Numarul de lamele | 5 |
| Numărul de viteze | 3 |
| Reglarea de înclinare | Da |
| Rotație | Da |
| Tensiune | 220-240 V |
| Frecvența | 50 Hz |
Control și Indicație
| Tip control | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiuni | 70 x 70 x cm |
| Greutate | 2.3 kg |
| Greutate brută | 2.8 kg |
| Dimensiuni cutie | 54 x 10,5 x cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
649
lei
37
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |