Scara TechnoWorker 76x30, 50 cm (DLW201)
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | TechnoWorker |
| Tip scara | Platforma |
| Greutate suportata | 150 kg |
| Numar trepte | 2 |
| Pas trepte | 25,5 cm |
| Material | Aluminiu |
| Inaltime | 50 cm |
| Latime | 76 x 30 cm |
| Greutata bruta | 4 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
999
lei
58
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |