Scara TechnoWorker 1x12, 338 cm (DLE112)
cod produs
839001
Greutate suportata
150 kg
Numar trepte
12
Pas trepte
28 cm
Grosimea metal
1,2 mm
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | TechnoWorker |
| Tip scara | Dreapta |
| Greutate suportata | 150 kg |
| Numar trepte | 12 |
| Pas trepte | 28 cm |
| Material | Aluminiu |
| Grosimea metal | 1,2 mm |
| Inaltime | 338 cm |
| Greutata bruta | 5.1 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 349
lei
78
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |