Scara TechnoWorker 3x6, 170 cm (DLE306)
cod produs
838988
Greutate suportata
150 kg
Numar trepte
6
Pas trepte
28 cm
Grosimea metal
1,2 mm
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | TechnoWorker |
| Tip scara | Culisanta |
| Greutate suportata | 150 kg |
| Numar trepte | 6 |
| Pas trepte | 28 cm |
| Material | Aluminiu |
| Grosimea metal | 1,2 mm |
| Inaltime maxima | 338 cm |
| Inaltime | 170 cm |
| Greutata bruta | 9.1 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 299
lei
133
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |