Scara TechnoWorker 3x14, 394 cm (DLE314)
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | TechnoWorker |
| Tip scara | Culisanta |
| Greutate suportata | 150 kg |
| Pas trepte | 28 cm |
| Material | Aluminiu |
| Inaltime maxima | 1010 cm |
| Inaltime | 394 cm |
| Greutata bruta | 19.3 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 799
lei
275
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |