Motocoasă electrică Ruris TE 400
cod produs
837963
Suprafața de lucru
22 cm
Tipul instrumentului de tăiere
Fir nailon
Puterea
400 W
Garanție
12 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Ruris |
| Tip | electrică |
Cosire
| Suprafața de lucru | 22 cm |
| Tipul instrumentului de tăiere | Fir nailon |
| Diametru fir | 1,0 mm |
Motor
| Sistem de aprindere | Electronica |
| Puterea | 400 W |
| Amplasare motor | Jos |
| Tensiunea | 230 V |
| Frecventa | 50 Hz |
Suplimentar
| Greutate | 1.2 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
899
lei
52
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |