Frigider încorporabil Samsung BRB38G705EWWEF, White
код товара
834137
Sistem dezghetare congelator
No Frost
Sistem dezghetare frigider
No Frost
Volum total
389 l
Capacitate congelare
8 kg/zi
Autonomie fara curent
12 ore
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Samsung |
| Model | BRB38G705EWWEF |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Constructia frigiderului | Cu două uși |
| Amplasare congelator | De jos |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Clasa energetica | E |
| Clasa climatică | SN-ST (+10°C~+38°C) |
| Agent frigorific | R600a |
Design
| Volum total | 389 l |
| Volumul util al congelatorului | 100 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 289 l |
| Numărul de camere | 2 |
| Mânere | ascunse |
| Iluminare | LED |
Cameră de răcire
| Zona de prospeţime | da |
| Materialul rafturilor | Sticlă |
Congelator
| Capacitate congelare | 8 kg/zi |
Performanță și energie
| Nivel de zgomot maxim | 35 dB |
| Autonomie fara curent | 12 ore |
| Consum anual energie | 258 kWh |
| Compresor Inverter | da |
Control și Indicație
| Tip control | senzor |
| Indicaţie | Display simbol |
| Control de pe smartphone | Da |
| Particularități | Smart Things |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 193.5 cm |
| Lățime | 69 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Greutate | 85 kg, 88 kg |
| Dimensiuni pentru instalare | 193,5x69x55 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
22 999
лей
23 499
лей
1 313
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 150 MDL |
3-4 zile
от 150 MDL |
