Aparat de aer condiționat TCL SaveIN Inverter Wi-Fi R32 TAC-09CHSD/ZG11I, 9000 BTU, pana la 25 m², White
код товара
833853
Invertor
este
Wi-Fi
Este
Clasa energetică
A++
Capacitate BTU
9000 BTU
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | TCL |
| Seria | SaveIN Inverter Wi-Fi R32 |
| Model | TAC-09CHSD/ZG11I |
| Tip condiționer | Sistem split |
| Invertor | este |
| Wi-Fi | Este |
| Regim de lucru | Încălzire, Racire |
| Suprafaţa recomandată | 25 m² |
| Agent de răcire | R-32 |
Productivitate
| Clasa energetică | A++ |
| Capacitate BTU | 9000 BTU |
| Capacitate de răcire | 2620 W |
| Capacitate de încălzire | 2700 W |
| Putere consumată la răcire | 811 W |
| Putere consumată la încălzire | 726 W |
| Coeficient EER | 6.4 |
| Coeficientul COP | 4.0 |
| Debit de aer | 550/570 m3/h |
| Nivel de zgomot exterioara | 54 dB |
| Nivel de zgomot unitate interioara | 22/26/30/32/36/38/42 dB |
Intervalul temperaturilor de funcționare
| Diapazonul temperaturilor de funcționare, încălzire | -20~+30 °C |
| Diapazonul temperaturilor de funcționare, racire | -15 ~ +53 °C |
Dimensiuni și greutate
| Dimensiuni unitate interioară | 77,8x27,2x19,2 cm |
| Greutate unitate interioară | 71,2x45,9x27,6 kg |
| Dimensiuni unitate exterioară | 20 cm |
| Greutate unitate exterioară | 7.3 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
7 650
лей
8 715
лей
438
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 100 MDL |
3-4 zile
от 100 MDL |
