Set mobila de grădină GardenLine SAD1408, Brown/Cream
cod produs
832784
Setul conține
sofa,
2 fotolii,
masă
Material carcasa
rattan artificial,
oţel
Specificații tehnice
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | GardenLine |
| Model | SAD1408 |
| Culoare | Brown/Cream |
| Setul conține | sofa, 2 fotolii, masă |
MATERIALE
| Material carcasa | rattan artificial, oţel |
DIMENSIUNI
| Sofa | 104 x 58 x 84 cm |
| Scaun | 57.5 x 58 x 84 cm |
| Masă | 71 x 41 x 39 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 999
lei
228
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
