Frigider Zanetti ST 160, White
cod produs
832082
Sistem dezghetare congelator
picurare
Sistem dezghetare frigider
picurare
Volum total
240 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Zanetti |
| Model | ST 160 |
| Culoare | White |
| Varietate | Frigider |
| Tip constructiv | Independent |
| Constructia frigiderului | Cu două uși |
| Amplasare congelator | De sus |
| Sistem dezghetare congelator | picurare |
| Sistem dezghetare frigider | picurare |
| Clasa energetică | A+ |
| Agent frigorific | R600A |
| Clasa climatică | N, SN |
Design
| Mânere | ascunse |
| Iluminare | Este |
| Volum total | 240 l |
| Volumul util al congelatorului | 42 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 198 l |
| Numărul de camere | 2 |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 2 |
Performanță și energie
| Număr compresoare | 1 |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 160 cm |
| Lățime | 55 cm |
| Adâncime | 57 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 699
lei
263
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
