Placă de îndreptat părul Remington S8598, Grey
cod produs
82842
Consumul de energie
55 W
Lățime (placă de indreptet părul)
25 mm
Timp de incălzire
15 s
Temperatura maximă incalzire
230 ˚С
Suprafața duzelor
ceramic
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Remington |
| Model | S8598 |
| Tip | Placă de îndreptat părul |
| Consumul de energie | 55 W |
| Lățime (placă de indreptet părul) | 25 mm |
| Timp de incălzire | 15 s |
Funcţii
| Temperatura maximă incalzire | 230 ˚С |
| Particularități | Oprire automată, Afisaj digital, Cablu rotativ, Căldură rapidă, Husă |
Accesorii
| Suprafața duzelor | ceramic |
Design
| Lungime cablu alimentare | 3 m |
Informaţii generale
| Material carcasă | plastic |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
