Pat Yasen Leo 1200, 120 x 200 cm, Casmir/Stejar Artizan
cod produs
827869
Suport lamele
este
Depozitare pat
nu este
Locul de dormit
120 x 200 cm
Specificații tehnice
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | Yasen |
| Seria | Leo |
| Model | 1200 |
| Culoare | Casmir/Stejar Artizan |
| Suport lamele | este |
| Prezența mecanismului de ridicare | nu este |
| Depozitare pat | nu este |
| Saltea | se vinde separat |
MATERIALE
| Material carcasă | PAL |
DIMENSIUNI
| Lățime pat | 125 cm |
| Lungime pat | 206 cm |
| Înălțime pat | 82 cm |
| Locul de dormit | 120 x 200 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 335
lei
134
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 70 MDL |
1-2 zile
de la 70 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
