Smartphone Google Pixel 2 XL, 4 GB/64 GB, Black
cod produs
8194
Diagonală
6 inch
Memorie internă
64GB
Memoria RAM
4GB
Cameră frontală
8 MP
Max. Rezoluția camerei
12.2 MP
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | |
| Model | Pixel 2 XL |
| Nuanță culoare | Black |
| Platformă software | Android One |
Procesor
| GPU | Adreno 540 |
Display
| Diagonală | 6 inch |
| Rezoluţia ecranului | 1440 x 2880 pix. |
| Tehnologia ecranului | OLED |
Memorie
| Memorie internă | 64GB |
| Memoria RAM | 4GB |
Foto video
| Cameră frontală | 8 MP |
| Max. Rezoluția camerei | 12.2 MP |
Conectivitate
| USB | USB Type-C |
| Bluetooth | 5.0 |
Alimentare
| Capacitatea acumulatorului | 3520 mAh |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Luni
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
Luni
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |