Set de mobilă Eva HV-27V Chocolate + 4 GLORIA Chocolate/Ekea12 Dark Brown
код товара
814965
Setul conține
masă cu 4 scaune
Lungime masa
130 cm
Lungime extinsa
170 cm,
210 cm
Lățime
80 cm
Material blat
MDF Furniruit
Технические характеристики
Характеристики
Внимание! Данная мебель продаётся в разобранном виде
Caracteristici de bază
| Producător | Eva |
| Model | HV-27V Chocolate + 4 GLORIA Chocolate/Ekea12 Dark Brown |
| Setul conține | masă cu 4 scaune |
| Masă extensibilă | da |
DIMENSIUNI MASĂ
| Dimensiunea mesei | 1300(1700x2100)x800x750 |
| Lungime masa | 130 cm |
| Lungime extinsa | 170 cm, 210 cm |
| Lățime | 80 cm |
| Înălțime | 75 cm |
MATERIALE MASĂ
| Material cadru/picioare | lemn |
| Material blat | MDF Furniruit |
MATERIALE Scaun
| Material tapițerie | panza |
| Material bază/picior | lemn |
Dimensiuni scaun
| Lățime scaun | 43 cm |
| Adâncime scaun | 45 cm |
| Înălțime scaun | 95 cm |
Culoare
| Culoare blat | Chocolate |
| Culoare picioare masa | Chocolate |
| Culoare picioare scaun | Chocolate |
| Culoare tapiterie scaun | Ekea 12 Dark Brown |
Товары входящие в данный комплект
Masă pentru bucătărie Eva HV-27V, Chocolate
Altele:
Extensibil
Dimensiunea mesei (l×L):
130x80 cm
Dimensiunea în stare extinsă (l×L):
170x80 cm,
210x80 cm
3 659 лей
Scaun Eva Gloria, Chocolate/Ekea-12 Dark Brown
Material tapițerie:
Stofă
Material bază/picior:
lemn
535 лей
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
5 799
лей
331
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 150 MDL |
3-4 zile
от 150 MDL |
