Set de mobilă Eva GLORIA Chocolate + 4 GLORIA Chocolate/Ekea12
cod produs
814964
Setul conține
masă cu 4 scaune
Lungime masa
114 cm
Lățime
70 cm
Material blat
MDF Furniruit
Specificații tehnice
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | Eva |
| Model | GLORIA Chocolate + 4 GLORIA Chocolate/Ekea12 |
| Setul conține | masă cu 4 scaune |
| Masă extensibilă | nu |
DIMENSIUNI MASĂ
| Dimensiunea mesei | 1140x700x750 |
| Lungime masa | 114 cm |
| Lățime | 70 cm |
| Înălțime | 75 cm |
MATERIALE MASĂ
| Material cadru/picioare | lemn |
| Material blat | MDF Furniruit |
MATERIALE Scaun
| Material tapițerie | panza |
| Material bază/picior | lemn |
Dimensiuni scaun
| Lățime scaun | 43 cm |
| Adâncime scaun | 45 cm |
| Înălțime scaun | 95 cm |
Culoare
| Culoare blat | Chocolate |
| Culoare picioare masa | Chocolate |
| Culoare picioare scaun | Chocolate |
| Culoare tapiterie scaun | Ekea 12 Dark Brown |
Articole incluse în acest set
Scaun Eva Gloria, Chocolate/Ekea-12 Dark Brown
Material tapițerie:
Stofă
Material bază/picior:
lemn
535 lei
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 325
lei
191
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |

