Fotoliu de gaming Fabrik Home Game, Black / Red
cod produs
812632
Sarcină maximală admisă
120 kg
Material tapițerie
Piele ecologică
Material bază/picior
plastic
Specificații tehnice
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | Fabrik Home |
| Model | Game |
| Culoare | Black / Red |
| Varietate | Fotoliu de gaming |
| Sarcină maximală admisă | 120 kg |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Constructia | stea cu roți |
| Material tapițerie | Piele ecologică |
| Material bază/picior | plastic |
| Material brațe | plastic |
Dimensiuni
| Lățime | 52 cm |
| Adâncime | 49 cm |
| Înălțime maximală | 137 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 145
lei
123
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
