Sera pentru gradina GardenLine TUN5583 4x2.5x2m, 140 g/m3, Ø 25 mm, grosime 0.6 mm
cod produs
810896
Cadou
8 Suporturi (arace) pentru plante
Lungime
4 m
Latime
2,5 m
Inaltime
2 m
Grosimea cadrului
0.6 mm
Diametru ţeavă
25 mm
Densitatea acoperirii
140 g/m3
Specificații tehnice
Caracteristici
Descriere
Caracteristici de bază
| Producător | GardenLine |
| Cadou | 8 Suporturi (arace) pentru plante |
| Tip | Sera pentru gradina |
| Forma de construcție | arcuită |
| Tipul arcului cadrului | demontabile |
| Suprafață | 10 m2 |
| Lungime | 4 m |
| Latime | 2,5 m |
| Inaltime | 2 m |
Caracteristici carcasă
| Material cadru | inox |
| Grosimea cadrului | 0.6 mm |
| Diametru ţeavă | 25 mm |
Caracteristici pelicula
| Material de acoperire | folie armată |
| Densitatea acoperirii | 140 g/m3 |
| Protecție UV | Da, UV4 |
Caracteristici suplimentare
| Numărul de uși: | 1 ușă |
| Numărul de ferestre | 6 |
| În set | seră, cuie, arcade, cleme pentru instalare, 2 țevi suplimentare |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 199
lei
2 239
lei
126
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
