Aspirator pentru piscină automat Intex 28624 (ZX500R)
cod produs
810551
Zona de curățenie
pereți/fund
Tip baterie
LiFePO4
Număr de baterii in set
1
Specificații tehnice
Caracteristici
Descriere
Caracteristici de bază
| Tip | automat |
| Întrebuințare | pentru bazin |
| Zona de curățenie | pereți/fund |
| Tip baterie | LiFePO4 |
| Număr de baterii in set | 1 |
| Capacitatea bateriei | 8000 Ah |
| Gradul de protecție împotriva apei | IPX8 |
| Automomie | 120 min |
| Adâncimea maximă a piscinei | 1.32 m |
| Lungimea maximă a piscinei | 9.75 m |
| Greutate | 8.5 kg |
| Specificații suplimentare | Oprire automată |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 199
lei
5 499
lei
291
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
