Frigider LG GBV3100EEP, Black
код товара
807734
Sistem dezghetare congelator
No Frost
Sistem dezghetare frigider
No Frost
Volum total
344 l
Capacitate congelare
8 kg/zi
Autonomie fara curent
9 ore
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | LG |
| Model | GBV3100EEP |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Independentă |
| Constructia frigiderului | Cu două uși |
| Amplasare congelator | De jos |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Tehnologii | DoorCooling+ |
| Clasa energetica | E |
| Clasa climatică | T (+18°C~+43°C) |
| Agent frigorific | R600a |
Design
| Volum total | 344 l |
| Volumul util al congelatorului | 110 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 234 l |
| Schimbarea direcției deschiderii ușii | да |
| Numărul de camere | 2 |
| Mânere | Încorporabile |
| Iluminare | LED |
Cameră de răcire
| Zona de prospeţime | Este |
| Numărul rafturi | 3 |
| Materialul rafturilor | Sticlă călită |
| Număr rafturi pe uși | 3 |
| Raft pentru sticle | În ușă |
| Raft retractabil | Da |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 3 |
| Capacitate congelare | 8 kg/zi |
Performanță și energie
| Număr compresoare | 1 |
| Nivel de zgomot maxim | 35 dB |
| Autonomie fara curent | 9 ore |
| Consum anual energie | 267 kWh |
Control și Indicație
| Tip control | Electronică |
| Amplasare panou de control | În interior |
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Semnal sonor | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 186 cm |
| Lățime | 59.5 cm |
| Adâncime | 68.2 cm |
| Greutate | 69 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
10 999
лей
628
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 150 MDL |
3-4 zile
от 150 MDL |
