Maşină de spălat Whirlpool WPM87WADSEE White (8 kg)
код товара
807530
Greutatea spalare
8 kg
Consumul de apă pe ciclu
44 l
Turaţie stoarcere
1400 rpm
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Whirlpool |
| Model | WPM87WADSEE |
| Tip mașina | Maşină de spălat |
| Mod încărcare rufe | Frontală |
| Greutatea spalare | 8 kg |
| Clasa energetică | A |
| Tehnologie Inverter | Este |
| Clasa de spălare | B |
| Consumul de apă pe ciclu | 44 l |
Control și Indicație
| Indicaţie | Display simbol |
| Tip control | electronic |
| Semnal sonor | Da |
| Telecomandă | Da |
| Ecosistem Smart Home | HomeWhiz |
Stoarcere
| Clasa de centrifugare | B |
| Turaţie stoarcere | 1400 rpm |
| Nivel de zgomot maxim | 75 dB |
Programe
| Numar de programe | 11 |
| Programe automate | MIX,spălare rapidă,spălare delicată,clătire + centrifugare,sintetice,scurgere / centrifugare,sport,bumbac,lână,ECO |
Caracteristici
| Curățare cu abur | este |
| Controlul dezechilibrului | Da |
| Blocare pentru copii | Da |
| Particularități | Dozare automată a detergentului |
Parametrii fizici
| Înălțime | 84,5 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Adîncime | 55 cm |
| Greutate | 72 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
Нет в наличии
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 70 MDL |
1-2 zile
от 70 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 150 MDL |
3-4 zile
от 150 MDL |
