Maşină de spălat Whirlpool FFB8258WVEE White (8 kg)
cod produs
807527
Greutatea spalare
8 kg
Consumul de apă pe ciclu
48 l
Turaţie stoarcere
1200 rpm
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Whirlpool |
| Model | FFB8258WVEE |
| Culoare | White |
| Clasa energetică | B |
| Mod încărcare rufe | Frontală |
| Greutatea spalare | 8 kg |
| Clasa de spălare | A |
| Consumul de apă pe ciclu | 48 l |
Control și Indicație
| Indicaţie | Display simbol |
| Tip control | electronic |
| Semnal sonor | Da |
Stoarcere
| Clasa de centrifugare | B |
| Turaţie stoarcere | 1200 rpm |
| Nivel de zgomot maxim | 79 dB |
Programe
| Numar de programe | 13 |
| Programe automate | MIX,spălare rapidă,spălare delicată,abur,clătire + centrifugare,sintetice,scurgere / centrifugare,sport,mătase,lână,ECO |
Caracteristici
| Blocare pentru copii | Da |
Parametrii fizici
| Adîncime | 63 cm |
| Greutate | 67 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 999
lei
7 499
lei
339
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Luni
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Luni
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
