Maşină de spălat-uscat Gorenje WD2PA854ADW White (8 kg)
cod produs
807500
Greutatea spalare
8 kg
Consumul de apă pe ciclu
36 l
Turaţie stoarcere
1400 rpm
Greutate uscare
5 kg
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | WD2PA854ADW |
| Culoare | White |
| Clasa energetică | D (EU standard) |
| Mod încărcare rufe | Frontală |
| Greutatea spalare | 8 kg |
| Compresor Inverter | este |
| Clasa de spălare | A |
| Consumul de apă pe ciclu | 36 l |
Control și Indicație
| Indicaţie | Display simbol |
| Tip control | Senzor |
| Telecomandă | Da |
| Ecosistem Smart Home | ConnectLife |
Stoarcere
| Clasa de centrifugare | B |
| Turaţie stoarcere | 1400 rpm |
| Nivel de zgomot maxim | 63 dB |
Uscare
| Greutate uscare | 5 kg |
| Îndepărtarea umezelii | condensare |
| Nivel de zgomot maxim de uscare | 72 dB |
Programe
| Numar de programe | 16 |
| Programe automate | spălare rapidă,haine pentru copii,abur,clătire + centrifugare,sintetice,bumbac,lână |
Caracteristici
| Curățare cu abur | este |
| Controlul dezechilibrului | Da |
| Controlul spumei | Da |
| Blocare pentru copii | Da |
| Particularități | SteamTech, Power JetWash |
Parametrii fizici
| Înălțime | 84.5 cm |
| Lățime | 59.5 cm |
| Adîncime | 51 cm |
| Greutate | 60 kg, 62 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
9 999
lei
573
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
