Aspirator Rowenta RO2932EA Turcoaz
код товара
807477
Tip colector de praf
container
Volumul colectorului de praf
1.2 l
Consum energie
750 W
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Rowenta |
| Model | RO2932EA |
| Culoare | Turcoaz |
| Tip Aspirator | Aspirator |
| Opțiuni de curățare | uscat |
| Tip colector de praf | container |
| Volumul colectorului de praf | 1.2 l |
| Consum energie | 750 W |
| Nivel de zgomot maxim | 77 dB |
Design
| Conducta de aspirare | telescopică |
| Materialul conductei de aspirare | Metal |
| Accesorii pentru aspirator | pentru spații înguste,perie pentru parchet,perie podea / covor |
| Lungimea cablului | 5 m |
Control și Indicație
| Reglarea puterii | Pe corp |
Filtrare
| Filtru evacuare | HEPA |
Dimensiuni și Greutate
| Greutate | 4.87 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
1 699
лей
1 899
лей
97
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |
