Aspirator Robot Xiaomi H40 EU
cod produs
807467
Tip colector de praf
container
Volumul colectorului de praf
0.35 l
Consum energie
140 W
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Descriere
Caracteristici de bază
| Producător | Xiaomi |
| Model | H40 EU |
| Tip Aspirator | Aspirator Robot |
| Opțiuni de curățare | umed/uscat |
| Tip colector de praf | container |
| Volumul colectorului de praf | 0.35 l |
| Consum energie | 140 W |
| Puterea de aspirare | 10 kPa |
Design
| Suprafețe pelucrate | covor,covrolin,laminat,linoleum,parchet,teracotă |
| Înălțimea maximală de trecere a pragului | 2 см |
| Particularități | Google Assistant,Яндекс Алиса |
Control și Indicație
| Senzori | diferența de înălțime |
| Control de pe smartphone | Da |
Alimentare și acumulator
| Sursă de alimentare | Baterie |
| Capacitatea acumulator | 5200 mAh |
| Numărul de acumulatoare | 1 |
| timp de încărcare | 6.5 oră |
| Voltajul bateriei | 20 V |
| timp de lucru | 180 min |
Casă Inteligentă
| Ecosistem Smart Home | Mi Home |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiuni | 9,7x34x34 cm |
| Greutate | 7 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 999
lei
5 499
lei
286
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
