Aspirator Robot Roborock QR 798 Black
cod produs
807462
Tip colector de praf
container
Volumul colectorului de praf
0.27 l
Consum energie
60 W
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Descriere
Caracteristici de bază
| Producător | Roborock |
| Model | QR 798 |
| Culoare | Black |
| Tip Aspirator | Aspirator Robot |
| Opțiuni de curățare | umed/uscat |
| Tip colector de praf | container |
| Volumul colectorului de praf | 0.27 l |
| Consum energie | 60 W |
| Puterea de aspirare | 10 kPa |
| Nivel de zgomot maxim | 64 dB |
Design
| Spațiu de stocare pentru duze | Da |
| Perie laterală | Da |
| Set | Doc-stație |
Control și Indicație
| Senzori | senzor de detectare a stației de autocurățare,senzori de protecție împotriva căderii,detectare praguri,detectare pereți,diferența de înălțime |
| Control de pe smartphone | Da |
Filtrare
| Filtru evacuare | HEPA |
Alimentare și acumulator
| Sursă de alimentare | Baterie |
| Capacitatea acumulator | 5200 mAh |
| Numărul de acumulatoare | 1 |
| timp de încărcare | 2.5 oră |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| timp de lucru | 180 min |
Casă Inteligentă
| Ecosistem Smart Home | Roborock, MiHome |
| Tipul de conexiune | Wi-Fi |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 35 cm |
| Adâncime | 35,3 cm |
| Înălţime | 96,5 cm |
| Greutate | 3.57 kg, 15 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
11 999
lei
688
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
