Aspirator Robot Roborock QR 798 White
код товара
807461
Tip colector de praf
container
Volumul colectorului de praf
0.27 l
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Roborock |
| Model | QR 798 |
| Culoare | White |
| Tip Aspirator | Aspirator Robot |
| Tehnologie de evitare a obstacolelor | Reactive Tech |
| Opțiuni de curățare | umed/uscat |
| Tip colector de praf | container |
| Volumul colectorului de praf | 0.27 l |
| Puterea de aspirare | 10 kPa |
| Nivel de zgomot maxim | 65 dB |
Design
| Spațiu de stocare pentru duze | Da |
| Perie laterală | Da |
| Set | Doc-stație |
Control și Indicație
| Senzori | senzor de detectare a stației de autocurățare,senzori de protecție împotriva căderii,detectare praguri,detectare pereți,diferența de înălțime |
Filtrare
| Filtru evacuare | HEPA |
Alimentare și acumulator
| Sursă de alimentare | Baterie |
| Capacitatea acumulator | 5200 mAh |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
Casă Inteligentă
| Ecosistem Smart Home | Roborock |
| Tipul de conexiune | Wi-Fi |
Dimensiuni și Greutate
| Lăţime | 35.3 cm |
| Adâncime | 35 cm |
| Înălţime | 9.65 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
11 999
лей
688
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |
