Congelator Hisense FT5K310GSFC Black (312 l)
cod produs
807356
No Frost
da
Volum congelator
312 l
Capacitate congelare
15 kg/zi
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Hisense |
| Model | FT5K310GSFC |
| Culoare | Black |
| Congelator | vertical |
| Constructia | Cu o singură ușă |
| Tip instalare | Independentă |
| Clasa de eficiență energetică | C |
| No Frost | da |
| Dezghețare | No Frost |
Design
| Volum congelator | 312 l |
| Numărul de camere | 1 |
| Iluminare | Светодиодное освещение |
| Mânere | Externe |
Control și Indicație
| Tip control | electronică |
| Indicaţie | Este |
| Amplasare panou de control | În interior |
| Clasa climatică | SN-ST |
Congelator
| Capacitate congelare | 15 kg/zi |
| Număr compartimente în congelator | 7 |
| Număr de compresoare | 1 |
Performanță și energie
| Tehnologie Inverter | Standard Inverter |
| Pastrarea autonomă a frigului | 20 ore |
| Consum anual energie | 166 kWh |
| Nivel de zgomot maxim | 35 дБ |
Dimensiuni
| Înălțime | 185.6 cm |
| Lățime | 59.5 cm |
| Adâncime | 62.7 cm |
| Greutate | 83 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
17 999
lei
1 031
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
