Congelator Midea MDRU385MTE46 Silver (273 l)
cod produs
807353
No Frost
da
Volum congelator
273 l
Capacitate congelare
8.5 kg/zi
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Midea |
| Model | MDRU385MTE46 |
| Culoare | Silver |
| Congelator | vertical |
| Constructia | Cu o singură ușă |
| Tip instalare | Independentă |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| No Frost | da |
| Dezghețare | No Frost |
Design
| Volum congelator | 273 l |
| Numărul de camere | 1 |
| Mânere | Externe |
Control și Indicație
| Tip control | electronică |
| Clasa climatică | N-ST (+16°C~+38°C) |
Congelator
| Capacitate congelare | 8.5 kg/zi |
| Număr compartimente în congelator | 8 |
| Număr de compresoare | 1 |
Performanță și energie
| Consum anual energie | 245 kWh |
Dimensiuni
| Înălțime | 185 cm |
| Lățime | 59,5 cm |
| Adâncime | 66 cm |
| Greutate | 63 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
10 999
lei
630
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
