Sera pentru gradina Tehno MS 8x3x2m / Ø26mm / 2 uși
cod produs
691744
Lungime
8 m
Latime
3 m
Inaltime
2 m
Diametru ţeavă
26 mm
Densitatea acoperirii
180 g/m3
Specificații tehnice
Caracteristici
Descriere
Caracteristici de bază
| Producător | Tehno MS |
| Tip | Sera pentru gradina |
| Lungime | 8 m |
| Latime | 3 m |
| Inaltime | 2 m |
Caracteristici carcasă
| Diametru ţeavă | 26 mm |
Caracteristici pelicula
| Densitatea acoperirii | 180 g/m3 |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 800
lei
9 062
lei
325
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |

