Peliculă pentru seră Tehno MS 4x3x2m 180 g/m3
код товара
691723
Lungime
4 m
Latime
3 m
Inaltime
2 m
Densitatea acoperirii
180 g/m3
Технические характеристики
Характеристики
Описание
Caracteristici de bază
| Producător | Tehno MS |
| Tip | Peliculă pentru seră |
| Lungime | 4 m |
| Latime | 3 m |
| Inaltime | 2 m |
Caracteristici pelicula
| Material de acoperire | folie armată |
| Densitatea acoperirii | 180 g/m3 |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
1 800
лей
2 250
лей
103
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
Monday
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |
