Peliculă pentru seră Tehno MS 12x3x2m 180 g/m3
cod produs
691718
Lungime
12 m
Latime
3 m
Inaltime
2 m
Densitatea acoperirii
180 g/m3
Specificații tehnice
Caracteristici
Descriere
Caracteristici de bază
| Producător | Tehno MS |
| Tip | Peliculă pentru seră |
| Lungime | 12 m |
| Latime | 3 m |
| Inaltime | 2 m |
Caracteristici pelicula
| Material de acoperire | folie armată |
| Densitatea acoperirii | 180 g/m3 |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 750
lei
5 937
lei
266
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
