Peliculă pentru seră Tehno MS 10x3x2m 180 g/m3
cod produs
691716
Lungime
10 m
Latime
3 m
Inaltime
2 m
Densitatea acoperirii
180 g/m3
Specificații tehnice
Caracteristici
Descriere
Caracteristici de bază
| Producător | Tehno MS |
| Tip | Peliculă pentru seră |
| Lungime | 10 m |
| Latime | 3 m |
| Inaltime | 2 m |
Caracteristici pelicula
| Material de acoperire | folie armată |
| Densitatea acoperirii | 180 g/m3 |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 100
lei
6 406
lei
230
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
