Peliculă pentru seră FlexMag 10x3x2m 200 g/m3
cod produs
691108
Lungime
10 m
Latime
3 m
Inaltime
2 m
Densitatea acoperirii
200 g/m3
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | FlexMag |
| Tip | Peliculă pentru seră |
| Lungime | 10 m |
| Latime | 3 m |
| Inaltime | 2 m |
Caracteristici pelicula
| Material de acoperire | folie armată |
| Densitatea acoperirii | 200 g/m3 |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 000
lei
3 750
lei
168
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
