Fotoliu pentru copii Huzaro Ranger 6.0, Red Mesh
cod produs
690987
Sarcină maximală admisă
130 kg
Material tapițerie
Plasa,
Stofă
Specificații tehnice
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | Huzaro |
| Model | Ranger 6.0 |
| Culoare | Red Mesh |
| Varietate | Fotoliu pentru copii |
| Sarcină maximală admisă | 130 kg |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Înclinarea spătar | da |
| Constructia | stea cu roți |
| Material tapițerie | Plasa, Stofă |
Dimensiuni
| Înălțime minimală | 109 cm |
| Înălțime maximală | 117 cm |
| Lățime șezut | 33 cm |
| Adâncime șezut | 28 cm |
| Înălțime spătar | 73 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 700
lei
211
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
