Sera pentru gradina Micul Fermier GF-2045 6x3x2m 140 g/m3
cod produs
690250
Lungime
6 m
Latime
3 m
Inaltime
2 m
Densitatea acoperirii
140 g/m3
Specificații tehnice
Caracteristici
Descriere
Caracteristici de bază
| Producător | Micul Fermier |
| Tip | Sera pentru gradina |
| Lungime | 6 m |
| Latime | 3 m |
| Inaltime | 2 m |
Caracteristici pelicula
| Densitatea acoperirii | 140 g/m3 |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 950
lei
277
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
