Stație de încărcare portabilă Jackery Explorer 1000 Pro
Акция!
Spring Sale Jackery: Up to 35% OFF
До конца акции осталось:
3
0
:
2
2
:
5
8
:
2
4
код товара
684464
Putere de ieșire
1000 W
Capacitate
1002 W*h
Resursă ciclică
1000
Interfață
brichetă auto , USB tip C , USB tip A , priza 220V
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Tip | Stație de încărcare portabilă |
| Производитель | Jackery |
| Model | Explorer 1000 Pro |
| Putere de ieșire | 1000 W |
| Capacitate | 1002 W*h |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Resursă ciclică | 1000 |
| Interfață | brichetă auto , USB tip C , USB tip A , priza 220V |
| Макс. выходной ток | 5 А |
| Макс. выходное напряжение | 20 В |
| Display | da |
| Зарядка от солнца | da |
| Dimensiuni | 34x26.2x25.5 см cm |
| Greutatea | 11.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
Нет в наличии
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |
