Stație de încărcare portabilă Jackery Explorer 1000 v2
код товара
684450
Putere de ieșire
1500 W
Capacitate
1070 W*h
Resursă ciclică
4000
Interfață
AC , DC , brichetă auto , USB tip C , USB tip A , priza 220V
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Tip | Stație de încărcare portabilă |
| Производитель | Jackery Explorer |
| Model | 1000 v2 |
| Putere de ieșire | 1500 W |
| Capacitate | 1070 W*h |
| Tip baterie | LiFePO4 |
| Resursă ciclică | 4000 |
| Interfață | AC , DC , brichetă auto , USB tip C , USB tip A , priza 220V |
| Display | da |
| Зарядка от солнца | da |
| Dimensiuni | 24.7x22.4x32.7 см cm |
| Greutatea | 10.8 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
Нет в наличии
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |
