Peliculă pentru seră Demetra СGH6325140 6x3x2.5m 140 g/m3
код товара
684018
Lungime
6 m
Latime
3 m
Inaltime
2,5 m
Densitatea acoperirii
140 g/m3
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Demetra |
| Tip | Peliculă pentru seră |
| Lungime | 6 m |
| Latime | 3 m |
| Inaltime | 2,5 m |
| Greutatea | 8,9 kg |
Caracteristici pelicula
| Material de acoperire | folie armată |
| Densitatea acoperirii | 140 g/m3 |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
1 899
лей
109
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |
