Sera pentru gradina Demetra GH10325140 10x3x2.5m 140 g/m3
код товара
684017
Lungime
10 m
Latime
3 m
Inaltime
2,5 m
Diametru ţeavă
25 mm
Densitatea acoperirii
140 g/m3
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Demetra |
| Tip | Sera pentru gradina |
| Lungime | 10 m |
| Latime | 3 m |
| Inaltime | 2,5 m |
| Greutate neta | 90,5 kg |
Caracteristici carcasă
| Material cadru | Țevi de fier zincat |
| Diametru ţeavă | 25 mm |
Caracteristici pelicula
| Densitatea acoperirii | 140 g/m3 |
Caracteristici suplimentare
| Numărul pachete | 2 |
| Dimensiuni pachete | 120*40*33 cm, 109*40*18 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
5 999
лей
343
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |
