Scaun Xenos Eric, White
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | Xenos |
| Model | Eric |
| Culoare | White |
| Varietate | Scaun de bucătărie |
| Material tapițerie | Fără tapițerie |
| Material bază/picior | lemn |
Dimensiuni
| Lățime scaun | 45 cm |
| Înălțime totală | 91 cm |
| Adâncime șezut | 40 cm |
| Înălțime până la șezut | 40 cm |
Articol inclus în seturi:
Set de mobilă Eva COOPER White/Bella beech + 4 LC-021 White
Setul conține:
masă cu 4 scaune
Lungime masa:
100 cm
Lățime:
75 cm
Material blat:
MDF Furniruit
3 409 lei
Alte articole din set "Set de mobilă Eva COOPER White/Bella beech + 4 LC-021 White":
Set de mobilă Eva GLORIA White/Bella beech + 4 LC-021 White
Setul conține:
masă cu 4 scaune
Lungime masa:
114 cm
Lățime:
70 cm
Material blat:
MDF Furniruit
3 112 lei
Alte articole din set "Set de mobilă Eva GLORIA White/Bella beech + 4 LC-021 White":
Set de mobilă Eva Raffles Rectangular White/Bella beech + 6 LC-021 White
Setul conține:
masă cu 6 scaune
Lungime masa:
150 cm
Lățime:
90 cm
Material blat:
MDF Furniruit
5 125 lei
Alte articole din set "Set de mobilă Eva Raffles Rectangular White/Bella beech + 6 LC-021 White":
Masă pentru bucătărie Eva Raffless Rectangular, White/Bella beech
Dimensiunea mesei (l×L):
150x90 cm
2 371 lei
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
459
lei
26
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 70 MDL |
1-2 zile
de la 70 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |


