Birou Gaming ET223 WH, Stejar Arlington
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Model | ET223 WH |
| Culoare | Stejar Arlington |
| Varietate | Birou Gaming, Masa de birou |
| Forma | dreptunghiulara |
| Dimensiunea mesei (l×L) | 160x80 cm |
MATERIALE MASĂ
| Material blat | PAL |
| Grosime blat | 18 mm |
| Material cadru/picioare | Metal |
DIMENSIUNI MASĂ
| Lungime | 160 cm |
| Lățime | 80 cm |
| Regularea înălțimii | + |
Mecanism
| Tip mecanism | Motorizat |
| Tehnologie | 2 motoare |
| Viteză operare | 38 mm/s |
| Nivel zgomot | 50 dB |
| Alimentare | Cu fir |
Panou control
| Panou de control | Da |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
9 920
lei
560
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
