Cuptor electric Vesta BOM60MG/GR, Grey
код товара
673684
Tip cuptor
Cuptor Electric
Volumul camerei
67 l
Moduri de funcționare
Grill, Convecție
Clasa eficientei energetice
A
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Vesta |
| Model | BOM60MG/GR |
| Culoare | Grey |
| Tip cuptor | Cuptor Electric |
| Volumul camerei | 67 l |
| Moduri de funcționare | Grill, Convecție |
| Clasa eficientei energetice | A |
Control și Indicație
| Tip control | Rotative |
Funcții
| Număr moduri de încălzire | 6 |
| Metodă curăţare | Manual |
| Timer | da |
| Grill | da |
| Convecţie | da |
Design
| Iluminare camera | da |
| Materialul ușii | Sticlă |
| Tipul usei | Se apleacă înapoi în jos |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 2 |
| Ventilator de răcire | Da |
Dimensiuni
| Lățime | 60 cm |
| Înălțime | 60 cm |
| Adîncime | 58 cm |
| Greutate | 24 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
3 399
лей
3 569
лей
194
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 150 MDL |
3-4 zile
от 150 MDL |
