Laptop 16" Asus Vivobook 16 X1605VA-MB694, Grey, Intel Core i5-13500H, 16 GB/512 GB, No OS
cod produs
673376
Rezoluţia ecranului
1920x1200
Model/Număr Procesor
Intel Core i5-13500H
Memoria RAM, GB
16GB
Capacitate stocare, GB
512
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Asus |
| Seria | Vivobook 16 |
| Model | X1605VA-MB694 |
| Culoare | Grey |
| Domeniul de aplicare | Consumer |
| Versiune SO | No OS |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 16 |
| Rezoluţia ecranului | 1920x1200 |
| Tipul ecranului | IPS |
| Rata de reîmprospătare, Hz | 60 |
| Luminozitate, cd/m2 | 300 |
| Suprafață Display | Non-Glare |
| Aspect imagine | 16:10 |
| Ecran tactil | - |
Procesor
| Model/Număr Procesor | Intel Core i5-13500H |
| Numărul Nuclee | 12 |
| Numar thread-uri | 16 |
| Frecvența procesorului | 3.5 - 4.7 GHz |
Memorie
| Tipul de memorie | DDR4 |
| Memoria RAM, GB | 16GB |
| Număr Module Memori | 1 |
| Sloturi memorie | 1 |
Dispozitive de stocare
| Capacitate stocare, GB | 512 |
| Tip unitate de stocare | M.2 NVMe SSD |
| Memorie de stocare, GB | 512 |
Grafică și Audio
| Grafică Integrată | Intel Iris Xe Graphics |
Conectivitate Rețea
| Wi-Fi | 802.11ax |
| Bluetooth | 5.3 |
Baterie de alimentare
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Celulele bateriei | 3 buc. |
| Capacitatea bateriei | 42 W⋅h |
Interfețe/Porturi
| RJ45-LAN | Este |
| USB 3.x Type-A | 2 x USB 3.2 |
| USB Type-C | 1 x USB 3.2 |
| USB 2.0 | 1 x USB 2.0 |
| Ieșire Video | 1 x HDMI |
| Conectori audio | 3.5 mm mini-jack |
Caracteristici suplimentare
| Tastatură | Este |
| Cameră web | HD |
| Rezoluția camerei web | 720p |
| Unitate Optică | fara DVD |
Dimensiuni și Greutate
| Greutatea | 1.88 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
