Sera pentru gradina Demetra GH1032140 10x3x2m 140 g/m3
cod produs
672282
Lungime
10 m
Latime
3 m
Inaltime
2 m
Diametru ţeavă
25 mm
Densitatea acoperirii
140 g/m3
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Demetra |
| Tip | Sera pentru gradina |
| Lungime | 10 m |
| Latime | 3 m |
| Inaltime | 2 m |
| Greutatea | 82,4 kg |
Caracteristici carcasă
| Material cadru | Țevi de fier zincat |
| Diametru ţeavă | 25 mm |
Caracteristici pelicula
| Densitatea acoperirii | 140 g/m3 |
Caracteristici suplimentare
| Numărul pachete | 2 |
| Dimensiuni pachete | 120*40*29.5 cm, 109*40*13.5 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 150
lei
5 700
lei
289
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
