Sera pentru gradina Demetra 4x3x2m 140 g/m3
cod produs
672279
Lungime
4 m
Latime
3 m
Inaltime
2 m
Diametru ţeavă
25 mm
Densitatea acoperirii
140 g/m3
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Demetra |
| Tip | Sera pentru gradina |
| Lungime | 4 m |
| Latime | 3 m |
| Inaltime | 2 m |
Caracteristici carcasă
| Material cadru | Țevi de fier zincat |
| Diametru ţeavă | 25 mm |
Caracteristici pelicula
| Densitatea acoperirii | 140 g/m3 |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 599
lei
3 875
lei
146
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
