Sera pentru gradina Demetra 3x2x2m 140 g/m3
код товара
672278
Cadou
Sistem de irigare; Foarfeca; Ata polisat legume; Set rasadire plante
Lungime
3 m
Latime
2 m
Inaltime
2 m
Diametru ţeavă
25 mm
Densitatea acoperirii
140 g/m3
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Demetra |
| Cadou | Sistem de irigare; Foarfeca; Ata polisat legume; Set rasadire plante |
| Tip | Sera pentru gradina |
| Lungime | 3 m |
| Latime | 2 m |
| Inaltime | 2 m |
Caracteristici carcasă
| Material cadru | Țevi de fier zincat |
| Diametru ţeavă | 25 mm |
Caracteristici pelicula
| Densitatea acoperirii | 140 g/m3 |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
1 899
лей
2 625
лей
109
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |
